Каменской центр занятости сообщает об актуальных вакансиях

10 августа, 2021

Каменской городской центр занятости сообщает о наиболее актуальных на сегодня вакансиях. За дополнительной информацией обращайтесь по адресу: ул. Медицинская, 6. Тел: (0569) 55 43 87 – бесплатно.

Назва вакансії Розмір заробітної плати, грн Коментар
Вантажник 9000 Вантажно-розвантажувальні роботи на території підприємства.
Формувальник ручного формування

 

17900 Формування вручну за моделями та шаблонами, в опоках або в ґрунті великих простих відливок, а також складних відливок середніх розмірів з фасонними поверхнями, з великою кількістю стрижнів та від’ємних частин.
Газорізальник 15000 Виконання прямолінійного фігурного різання складних деталей з листової сталі, ручного кисневого різання та різання бензо- та газорізальними апаратами різноманітних сталей з оброблянням кромок.
Машиніст залізнично-будівельних машин

 

8500 Керування машинами на залізничному ходу, виконання робіт на колії залізнично-будівельними машинами. Обов’язкова наявність прав керування залізничо-будівельними машинами.
Слюсар із складання металевих конструкцій

 

15000 Складання вузлів металевих конструкцій для зварювання з частковою прихваткою електродами АНО-4 у спеціалізованому устаткуванні за допомогою електромостового крану. Правка вузлів вантажом з підігрівом автогеном.

 

Подписывайтесь, читайте и смотрите новости МИС ТВ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram