Каменской центр занятости сообщает об актуальных вакансиях

17 августа, 2021

Каменской городской центр занятости сообщает о наиболее актуальных на сегодня вакансиях. За дополнительной информацией обращайтесь по адресу: ул. Медицинская, 6. Тел: (0569) 55 43 87 – бесплатно.

Назва вакансії Розмір заробітної плати, грн Коментар
Інженер з пожежної безпеки

 

13608 Організація контролю за дотриманням вимог державних стандартів, норм і правил у галузі пожежної безпеки під час проектування, будівництва, реконструкції, технічного переоснащення та експлуатації будівель, споруд та інших об’єктів.

 

Сортувальник коксу

 

20498 Сортування коксу в сортувальному цеху підприємства. Контроль якості сортування. Стеження за наповненням бункерів та відвантаженням коксу. Перемикання подавання коксу. Участь у виявленні та усуненні несправностей в роботі устаткування, що обслуговується.

 

Люковий

 

23985 Ведення процесу завантаження шихтою камер печей при обслуговуванні механізмів зняття та установки люків. Відкривання, закривання завантажувальних люків, очищення кришок та сідловин люків від графіту, вмикання та вимикання парової інжекції.
Електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування

 

9186 Ремонт та виготовлення гвинтових одноходових і безперервних циліндричних обмоток, ізоляція силових трансформаторів загального і спеціального призначення, реакторів класу напруги до 330 кВ, вимірювальних і випробувальних трансформаторів напругою до 500 кВ.
Електромонтер з оперативних перемикань у розподільних мережах

 

17717 Здійснення оперативного обслуговування та економічного ведення режиму роботи електроустаткування, що обслуговується.

 

Подписывайтесь, читайте и смотрите новости МИС ТВ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram