• UA
  • RU
  • 5 золотих, срібну та бронзову нагороди вибороли кам’янські фігуристки на Кубку світу

11 Липня, 2023

У Парижі відбувся головний старт сезону у фігурному катанні на роликових ковзанах – Кубок Світу WIFSA WORLD OPEN 2023.

Цього року на змагання завітали понад 500 учасників з 15 країн. Україну представляли 30 спортсменів із Кам’янського, Житомира, Дніпра й Чернівців.

За результатами змагань вихованки Академії роликового спорту Кам’янського посіли такі місця:

Перше місце та золота нагорода

– Цимбал Вікторія, Еліт-дивізіон, Senior, Solo-dance

– Віннік Анна, Еліт-дивізіон, Junior, Solo-dance

– Квартет SHADOWS, Еліт-дивізіон, Senior (Цимбал Вікторія, Віннік Анна, Литвишко Катерина, Бєляєва Анна)

– Литвишко Катерина, 2 дивізіон, Cubs, одиночне катання

– Бєляєва Анна, 3 дивізіон, Kids, Solo-dance

Друге місце та срібна нагорода

– Литвишко Катерина, 2 дивізіон, Cubs, Solo-dance

Третє місце та бронзова нагорода

– Корабльова Ніка, 3 дивізіон, Kids, Solo-dance

На 5-й позиції завершила свої змагання Анна Бєляєва в категорії «3 дивізіон, Novice, одиночне катання». На жаль, від спеки у юної спортсменки потемніло в очах, і вона не змогла виконати складний каскад стрибків. Ця прикра помилка відкинула її результат з другої на п’яту позицію, оскільки результати в першій шістці були дуже щільні. Різниця між першим і шостим місцем вклалася в діапазон до 1 балу.

Із гарним результатом на 9-й позиції увійшла до десятки найкращих Ніка Корабльова в категорії «4 дивізіон, Cadet, одиночне катання».

«Вихованки Академії роликового спорту, тренерський склад вдячні міському голові Кам’янського Андрію Білоусову, Управлінню молоді та спорту Кам’янської міської ради та особисто начальнику Едуарду Коряку за всебічну допомогу та підтримку в організації цієї  поїздки», – зазначила тренерка дівчат Тамара Цимбал.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram