Добрі та позитивні фільми, які варто подивитися

11 Вересня, 2021 |

1 + 1/Недоторканні (2011)

Французький фільм, який завоював мільйони шанувальників по всьому світу. Сюжет розповідає про прикутого до інвалідного крісла бізнесмена Філіпа. Через обмежені можливості йому необхідний особистий помічник. Після багатьох співбесід його увагу привертає темношкірий задирака Дріс. Самому Дрісу потрібна відмова від роботодавця, щоб отримувати допомогу по безробіттю. Філіп, втім, вирішує взяти його на роботу. Поступово їх відносини стають більш довірливими і переростають у справжню дружбу, яка круто змінить життя обох.

 

Серця в Атлантиді (2001)

 

Боббі Гарфілд повертається до містечка, в якому провів дитинство. Тут він згадує мати, таємничого, але дуже доброго сусіда, перше кохання, і безліч інших подій, які йому довелося пережити. Побудований, як спогади головного героя про дитинство, фільм переносить глядача в ту саму пору, де завжди є місце для дива. Навіть якщо це диво надприродне. У той час, коли здається, що весь світ крутиться навколо однієї людини і його близьких. І звичайно ж, у той самий час, коли дружба завжди справжня і має більше значення, ніж будь-що інше.

 

Арахісовий сокіл (2019)

Пригодницький фільм із одним із головних задирак Голлівуду Шаєю ЛаБафом у головній ролі. Історія про те, як можна і потрібно рухатися до своєї мрії та яких незвичайних людей можна зустріти на цьому шляху. Головний герой Тайлер – рибалка, який, незважаючи на молодість, втомився від життя. У нього депресія, купа проблем з іншими людьми і спогади про загиблого старшого брата, який був для нього опорою та другом. Все змінюється, коли його шлях перетинається з хлопчиною Заком – другим головним героєм зі своєю історією. Зак хворий на синдром Дауна та втік з притулку, щоб втілити свою мрію – стати рестлером. І тепер Тайлер і Зак знаходяться в одному човні. Тайлер починає тренувати нового знайомого.

 

Велетень (1998)

 

Зворушлива історія про двох хлопчиків, які кожен день приймають бій з навколишнім світом. Розумово відсталий гігант Макс і невиліковно хворий, але розумний і кмітливий Кевін змушені терпіти глузування і знущання з боку однокласників. У якийсь момент вони об’єднуються, щоб протистояти несправедливості. Так з’являється лицар-велетень, який несе добро та справедливість у світ навколо. Добра та місцями сльозогінна історія навряд чи залишить вас байдужими.

Життя прекрасне (2011)

Також зустрічається назва 50\50

 

Одного зовсім не прекрасного дня молодий чоловік на ім’я Адам дізнається, що у нього рак. Йому призначають хіміотерапію, він розлучається з дівчиною і в цілому починає помітно в’янути. Але навіщо ж потрібні друзі? З ним залишається тільки кращий друг на ім’я Кайл. Хлопець всіляко приколюється та підбадьорює друга, щоб той продовжував жити звичайним життям і не втрачати оптимізму. Легкий і невимушений фільм, який через призму подібної трагедії показує, наскільки вірні друзі можуть допомогти пережити будь-які життєві складнощі.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити