• UA
 • RU
 • «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  22 Лютого, 2024

  Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі. Дивіться з 22 по 28 лютого:

  Фантастичний екшн «Мадам Павутина»
  Фільм розповідає історію походження однієї з найзагадковіших героїнь видавництва Marvel Кассандри Вебб, фельдшерки з Мангеттена, яка, можливо, має здібності до ясновидіння. Змушена зіткнутися з викриттями про своє минуле, вона налагоджує стосунки з трьома молодими жінками, яким судилося могутнє майбутнє… якщо всі вони зможуть пережити смертоносне сьогодення.
  Розклад сеансів: 19:00.

  Сімейну комедію «Кіт & пес: Шалені пригоди» 
  Кіт і собака вислизають із кліток та тікають від господарів в аеропорту. Тепер їхнім власникам потрібно пройти довгий шлях, щоб повернути своїх улюбленців. Та чи вдасться їм обʼєднати зусилля та стати командою?
  Розклад сеансів: 16:00.

  Пригодницьку анімацію «Суперкрила»
  У центрі сюжету – літак-трансформер Джетт, який разом з друзями допомагає всім, кому треба потрапити до різних куточків світу. Але на Землі зʼявився підступний лиходій, який збирається влаштувати на планеті хаос. Щоб досягти своєї підступної мети, противник відправляє до міст своїх сучасних роботів. Зупинити машини здатен лише головний персонаж, головною зброєю якого є супершвидкість, суперсміливість та супердружба.
  Розклад сеансів: 11:00, 13:30.

  Телефон каси Кіноконцертного залу «МИР»: (067) 360-11-04.

  «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити