• UA
 • RU
 • «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  03 Квітня, 2024

  Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі. Дивіться з 4 по 10 квітня:

  Фантастичний екшн «Останній подих» з Мілою Йовович у головній ролі

  Світ, що задихається від нестачі кисню. Декілька вцілілих переховуються у бункерах, забезпечених генератором повітря. Такі укриття стають мішенню для всіх. У цьому скаженому, жорстокому та проклятому світі звичайна жінка бореться за своє життя, щоб її донька могла якомога довше дихати цінним повітрям.

  Розклад сеансів: 19:00

  Фантастичний екшн у форматі 3D «Годзілла та Конг: Нова імперія»

  Епічна битва триває! Цього разу нова небачена сила протистоїть могутньому Конґу та безстрашному Ґодзіллі і загрожує їхньому існуванню та… існуванню світу. «Годзілла та Конг: Нова імперія» заглибиться в історію походження цих Титанів, таємниці Острова Черепа, а також міфічну битву, яка допомогла створити цих неймовірних істот і повʼязала їх навіки із людством.

  Розклад сеансів: 13:30

  Пригодницьку сімейну анімацію «Велетні Ла-Манчі»

  Це могли б бути безтурботні канікули, проведені посеред залитих сонцем пейзажів Ла-Манчі. Однак для 11-річного Альфонсо, який вважає себе нащадком славетного Дона Кіхота, це було б занадто нудно. Разом з трьома кроликами – своїми уявними друзями – він завжди знаходить якісь пригоди. Вони багато співають та ганяють околицями міста. Боротьба шляхетного лицаря із вітром – давня розвага мешканців цих країв. Альфонсо та його кролі потоваришують з Вікторією та Панчо, аби разом врятувати своє містечко від великої біди. На регіон, де вони проживають, насувається небачений до того шторм. Порятунок рідного краю залежить виключно від мужності маленьких сміливців.

  Розклад сеансів: 11:00, 16:00

  Телефон каси Кіноконцертного залу «МИР»: (067) 360-11-04.

  «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити