• UA
 • RU
 • «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  24 Квітня, 2024

  Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі. Дивіться з 25 квітня по 1 травня:

  Комедійний екшн «Каскадер» 

  Колт — каскадер, і, як кожному каскадеру, йому доводиться виконувати складні трюки, стрибати з найвищої висоти та постійно ризикувати життям для ефектних кіносцен. Після нещасного випадку на майданчику, який майже знищив його кар’єру, Колту знову доведеться повернутися до роботи. Він повинен розшукати зниклу кінозірку, розгадати підлу змову та ще й повернути кохання усього життя. Хіба щось може піти не так?

  Розклад сеансів: 19:00.

  Українську сімейну комедію «Крашанка» 

  Історія про родину Забіяк, яка не бачилася багато років і попри війну вирішує зібратись на Великдень у батьківському будинку. Під сімейним дахом зустрічаються геть чужі люди. Дві сестри та брат шукають затишку, але знаходять батька, який досить дивно поводиться — будує ракету, щоб вдарити по Москві та завершити війну. Але обіцянка забрати діда змушує дітей об’єднатися та лишитися у батьківському домі до самого Великодня. Чи зможуть вони впоратися з його безглуздим планом і своїми власними протиріччями?

  Розклад сеансів: 16:30.

  Сімейну супергеройську анімацію «Пухнасті супергерої» 

  Відтоді, як Меґі вперше вдягла маску, злочинність у місті практично зникла. Тепер вона постійно роздає автографи, сплачує податки та бере участь у різноманітних шоу. Але нудне життя не для супергероїв! Тож, коли злий геній вирішує захопити місто, де всі стали занадто розслабленими, Меґі та її команда супергероїв вступає у бій!

  Розклад сеансів: 11:00, 13:30.

  Телефон каси Кіноконцертного залу «МИР»: (067) 360-11-04.

  «Мир» запрошує кам’янчан та гостей міста на кращі кінопрем’єри

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити