Погані фільми, які варто подивитись

04 Вересня, 2021 |

Зібрали для вас фільми, які зроблені настільки погано, що навіть мають свій певний шарм. Дивитися їх краще в галасливій компанії. Якщо все ж вирішите це зробити самі або вдвох, то настрій має бути відповідним. І в жодному разі не сприймайте ці фільми серйозно – воно того не варте!

 

Кімната (2003)

«Шедевр» режисера Томмі Вайсо, який виконав у ньому головну роль. Режисер хотів зняти драму, що розповідає про «любовний трикутник» та інші непрості життєві ситуації. Та вийшло щось дуже схоже на артхаусний проєкт із купою незрозумілих діалогів, жахливою постановкою і такою ж акторською грою. Втім, фільм все ж став культовим і завоював армію прихильників по всьому світу. Його внесок в кіноіндустрію настільки великий, що режисер і актор Джеймс Франко зняв комедію «Горе-творець», яка розповідає про біографію режисера в цілому і зйомки «Кімнати» зокрема.

 

Серія «Акулячий торнадо» (2013-2018)

 

Найбільше ці фільми нагадують чиюсь дитячу фантазію, що ожила. З назви вже стає зрозуміло, що не треба чекати чогось серйозного. Протягом 6 (!!!) фільмів герої воюють із акулами, яких у місто переносять величезні торнадо. Фільм настільки сподобався глядачам, що погана графіка, наявність всіх можливих кліше, актори, про яких вже давно забули, не псують загального враження. Навпаки – все це додає балів абсурду, а глядачам сміху. Цей фільм та його веселу дурнуватість ви або полюбите, або люто зненавидите. Байдужим він точно нікого не залишить!

У ролях другого плану були помічені зіркові особистості зі світу американського шоу-бізнесу, серед яких актори, телеведучі, рестлери, моделі, музиканти тощо.

 

Бетмен і Робін (1997)

 

Культовий фільм кінця 90-х. Попри наявність серйозних і титулованих акторів у головних ролях, ця стрічка була визнана найгіршим фільмом усіх часів і народів. Слабкий сюжет і загальна мультяшність та карикатурність роблять його практично непридатним до перегляду… І настільки ж привабливим. От є щось у цих костюмах, кривляннях та гримі!

 

Лісовий воїн (1996)

 

Фільм із Чаком Норрісом у головній ролі. Тут він грає індіанця – захисника лісу. Зважаючи на те, що це Чак Норріс, то можна лише уявити, що буде з тими, хто перейде йому дорогу і вирішить знищити ліс. Втім, у випадку з цим фільмом відмінно працює приказка «краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

 

Людина-Павук (1967-1970)  

 

Сьогодні кадри з цього мультика можна побачити на незліченних мемах і стікерах. Раніше він вважався кращим (бо був першим і до певної пори єдиним) твором про доброзичливого сусіда. І незважаючи на те, що мультфільм зараз виглядає моторошно – чого лише варті посмішки на обличчях деяких персонажів – він вдруге ожив саме завдяки інтернет-культурі. Сам по собі серіал – це серенього рівня анімація, нудотно-позитивна пісня у заставці, та повчальні настанови для підростаючого покоління. У кожній серії фірмове добро ОБОВ’ЯЗКОВО перемагає фірмове клішоване, досить вже! зло. Тож кілька серій після робочого дня гарантовано піднімуть настрій.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити