• UA
 • RU
 • Супергерої: ТОП-5 фільмів

  21 Серпня, 2021

  Супергерої рятують світ, але хто врятує світ від них? ©

  У цій добірці ми зібрали 5 повнометражних фільмів, які розкривають супергеройський жанр з якісно іншого боку – більш темного, брудного та подекуди абсурдного. Тож, якщо ви втомилися від глянцевих пригод мільярдерів і філантропів – ласкаво просимо!

  P.S: Усі кінострічки, у цій добірці, рекомендовані винятково для дорослої аудиторії. Вас попередили!

   

  Хранителі/Вартові (2009)

  Відкривають список «Хранителі» (інколи зустрічається назва «Вартові») Зака ​​Снайдера. Цей фільм – екранізація культового графічного роману Алана Мура і Дейва Гіббонса. Він розповідає про те, що герої – зовсім не герої у звичному сенсі. Їм також властиві вади і негативні риси характеру. Іноді вони скоюють страшні вчинки заради великої справедливості, через що страждають роками пізніше.

   

  Супер (2010)

  Чорна комедія «Супер», яка вийшла в 2010-му, розповідає про колишнього поліцейського, який вирішив стати на шлях костюмованого народного месника.

  Звучить, як зав’язка для типового бойовика або все того ж супергеройського фільму. Але є одне «АЛЕ». Правосуддя герой чинить з допомогою гайкового ключа та інших підручних засобів і не дуже переживає, якщо правопорушники помирають, а не потрапляють у в’язницю.

  Нас чекає багато абсурдних ситуацій і гротескного насильства, властивого тільки цьому жанру.

   

  Пипець (2010)

  Ще одна комедія (теж чорна), заснована на принципі «що, якби».

  Підліток Дейв вирішує, що світу потрібні супергерої та вирішує стати одним з них. Тільки на відміну від героїв мальованих історій, старшокласник не володіє нічим, що нагадує суперздібності.

  Все змінюється, коли він зустрічає справжніх месників у масках. Попри свій безглуздий вигляд, вони жорстоко розправляються з бандитами на вулицях, чим привертають увагу одного з кримінальних босів міста. І тепер за всіма ними полюють.

   

  Брайтберн (2018)

  Єдиний у цьому ТОПі фільм жахів. Він розповідає про молоду пару, яка знаходить в лісі космічний корабель і немовля. Проходить час, хлопчик підростає і виявляє в собі надлюдські здібності. Тільки використовувати їх для добрих справ або порятунку людей він не збирається.

   

  Захесник (2009)

  Так-так, саме Захесник – так і було задумано!

  Найзворушливіший і найсумніший фільм цього ТОПу. Він розповідає про самотнього прибиральника Артура, який вважає себе супергероєм і намагається впорядкувати свій район, а також знищити головного лиходія – Капітана Індустрію.

  Йому намагаються допомогти – друг та лікар-психіатр, але не у боротьбі зі злочинцями, а йому самому. Щиро переживаючи за долю чоловіка, вони прагнуть переконати його, що жодного Капітана Індустрії не існує і що Артур даремно наражається на небезпеку. Однак він, як справжній герой, веде нерівну боротьбу зі злочинністю, навіть якщо це смертельно небезпечно.

  У жанрі цього фільму часто пишуть “комедія”, але після перегляду ви, скоріш за все, станете на бік тих, хто так не вважає.

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити