+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.18

Четвер, 26 Травня 2022 03:05:57
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.18

новини на пульсі:

Топ-5 фільмів про професії

14 Серпня, 2021

Багато хто з нас хоча б раз замислювався, що відбувається за лаштунками тієї чи іншої професії. Хоча ми добре розуміємо, що в будь-якій галузі є місце для розмов, рутини, чаювань, пліток і подібних речей, але цікавість все одно не вщухає. Пропонуємо п’ятірку фільмів, де наочно показано, що ж коїться за лаштунками різних професій.

Патруль (2012)

Фільм 2012-го року про будні патрульних поліцейських у США. Його зняв справжній знавець теми – Девід Ейр, який подарував нам культовий «Тренувальний день». Динамічна, захоплива і по-своєму правдива історія про двох молодих патрульних, кожне чергування яких може стати останнім у їхньому житті.

Чорний лебідь (2010)

Цей фільм 2010 року розповідає про складнощі, здебільшого психологічні, роботи балерин. Окрім колосальних фізичних навантажень, вони стикаються і з глибинними попроками людської душі. І головне – яку ж ціну треба заплатити за успішний виступ, який заслуговує овацій.

Напружена і трохи гротескна історія, яка показує балет навиворіт.

Рестлер (2008)

Цей фільм розповідає про життя рестлера, який вийшов «на пенсію». Колись він був кращим із кращих. Ним захоплювалися, його обожнювали, а зараз він забутий усіма, адже роки взяли своє.

Причина проста: рестлерів та інших медійних особистостей люди люблять вийнятково за їх образ і досягнення. Коли вони перестають дивувати глядача, цікавість до них поступово сходить нанівець.

У цьому фільмі можна побачити й іншу сторону кар’єри таких бійців – проблеми зі здоров’ям, стосунками і складнощі у пошуку іншої роботи після завершення кар’єри.

Зодіак (2007)

Про те, яка нудна, рутинна і зовсім не така вже яскрава та цікава робота журналістів-розслідувачів, розповідаєся у трилері «Зодіак». Тут можна познайомитися з «найкращими друзями» представників професії – недосипом, складним і не завжди безпечним пошуком зачіпок і суперечками між колегами, які інколи ні до чого не призводять.

Одного разу в Голлівуді (2019)

В останньому на сьогодні фільмі Квентіна Тарантіно (і цього ТОПу), окрім основного сюжету, глядач може зазирнути за лаштунки фабрики мрій. Життя голлівудських акторів подається не таким крутим та яскравим, яким може здаватися пересічним людям. Поза кадром, акторам теж властиві проблеми, кризи, невдачі й інші «радощі» життя.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин