• UA
 • RU
 • ТОП-5 камео музичних гуртів у кіно

  28 Серпня, 2021

  Там і сям ми помічаємо різних рок- (і не тільки) зірок у кіно. Хтось відзначається однією лише появою в ролі самого себе, а хтось має свою невелику, але повноцінну роль. А ще є ті, кому просто пропонують зіграти сет на сцені, поки герої фільму займатимутся своїми справами. Головне, щоб у кадр усі могли попасти, та одне не псувало іншого.

  Сьогодні пропонуємо вам подивитися, в яких фільмах відзначилися музичні колективи. Хтось просто відіграв у повному складі, а хтось і зовсім вплинув на сюжет. Плюс – це чудовий привід переглянути ці фільми!

  Green Day – Сімпсони в кіно (2007)

   

  Відкриють список легендарні панк-рокери Green Day c їхнім камео у повнометражному мультфільмі про найвідомішу американську родину. Тут вони приїжджають у Спрінгфілд, щоб не лише дати концерт, але й привернути увагу громадськості до проблеми забруднення навколишнього середовища. Виступ триватиме недовго, а музиканти не тільки відзначаться закликами берегти матір Природу, але і подарують відсилку на культовий «Титанік».

  Cannibal Corpse – Ейс Вентура: розшук домашніх тварин (1994)

  Ще одна легендарна група – цього разу представники екстремальної сцени – відзначилися в комедії про Ейса Вентуру. Металісти виконують один зі своїх хітів в той момент, коли герой Джима Керрі прибуває в той же клуб у справах розслідування.

  Ходили чутки, що гурт запросили тому, що Джим Керрі їх завзятий фанат. Це неправда – в одному з інтерв’ю сам актор спростував ці чутки. Як би не було – камео вийшло гідним!

  Rammstein – Три Ікси (2002)

   

  Бойовик «Три Ікси» з (тоді ще не) головним сім’янином планети подарував нам чимало видовищних сцен – стрибки з парашутом, екстремальні види спорту, гонки, перестрілки, тощо. Одна з них виглядає особливо запальною, адже в ній відзначилися культові німецькі рокери Rammstein, додавши особливу іскру до візуальної розповіді.

  P.S. Якщо ви дивилися фільм, то відразу зрозумієте, в чому особливість тієї самої «іскри»!

  Вірка Сердючка – Шпигун (2018)

   

  Якщо музиканти цього списку відзначаються майстерністю виконання або впливом на сюжет, то Вірка Сердючка у фільмі «Шпигун» відзначилася тим, що її концерт зірвали просто в кадрі. Втім, зрив був пов’язаний із Джейсоном Стейтемом (автором найяскравіших цитат сучасності), тож це можна пробачити.

  Slipknot – Ролербол (2002)

   

  У вже далекому 2002-му році гурт Slipknot відзначився живим виконанням однієї з пісень зі свого культового альбому Iowa у фантастичному бойовику «Роллербол». Дія фільму відбувається в майбутньому, отже музику і зовнішній вигляд групи теж віднесли до того, що нас чекає на сцені майбутнього. Зважаючи на те, скільки виконавців сьогодні носять маски чи використовують грим для своїх сценічних образів, в чомусь автори фільму однозначно вгадали.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити