• UA
 • RU
 • ТОП-5 незамінних речей в поході

  25 Травня, 2023

  Наближаються вихідні. Саме час готувати вилазку на природу. Якщо ви активна людина, любите походи та кемпінг, значить, ви вже маєте або плануєте придбати необхідне спорядження.

  Що найбільше знадобиться, а без чого можна обійтися? Давайте розбиратися.

  Перш за все, варто визначитися із видом відпочинку на природі: це буде піший похід або сплав по річках, а може запланована риболовля чи збирання грибів та ягід, усіляких цілющих трав тощо. Звичайно, для кожного з цих видів набір спорядження має бути свій. Але є й речі, які варто взяти із собою в будь-якому випадку.

  Отже, що знадобиться:

  • Ліхтарі з міцним та герметичним корпусом з анодованого авіаційного алюмінію, який має стійкість до подряпин та потертостей – незамінний помічник для будь-якого виду відпочинку. Тактичні ліхтарі можуть надійно працювати у воді на глибині до двох метрів. Ручні, налобні, кемпінгові ліхтарі різних розмірів та конструкцій прийдуть на допомогу у нічний час. Також у похід слід взяти запасні акумулятори, пальчикові (АА) або міні-пальчикові батареї AAA.
  • Стандартні ножі для полювання, рибаловлі, компактні ножі-мультіїнструменти з кусачками, щипцями, штопором тощо – все залежить від того, що потрібно різати, відкривати, зводити. Також сьогодні дуже популярні мультитули – швейцарські ножі. Невеликий корпус, в який поміщається ніж, відкривачка, штопор, пилка, кусачки, ножиці, викрутка, плоскогубці та кілька інших корисних пристроїв.
  • Якщо подорожуєте автомобілем, із собою можна взяти більше туристичного спорядження: намети, спальники, розкладачки, стільчики, крісла, столи, термоси, газові пальники, підвісні гамаки, туристичні рюкзаки, посуд та інше приладдя, яке додасть комфорту під час спілкування з природою.
  • Для екстремального туризму можуть знадобитися сокири, мачете, екшн-камери, радіостанції.
  • І, звичайно ж, не слід забувати засоби від усіляких комах та інших набридливих створінь. Без них ваш відпочинок на природі швидко перетвориться на справжній жах.

  А які корисні речі ви берете із собою у похід?

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити