Масована атака на Дніпропетровщину: шестеро поранених та масштабні руйнування
Ніч на 20 квітня стала для Дніпропетровщини періодом інтенсивних ворожих атак, під час яких російські війська майже 20 разів обстріляли три райони області, використовуючи артилерію, безпілотники та авіабомби. Внаслідок цих обстрілів постраждали шестеро людей.
Найскладніша ситуація спостерігалася на Нікопольщині, де під вогнем опинилися Нікополь, а також Покровська, Червоногригорівська, Марганецька та Мирівська громади. У Марганецькій громаді поранення дістали четверо осіб — чоловіки 74, 62, 24 років та 23-річна жінка, причому найстарший постраждалий наразі перебуває у важкому стані. Також 64-річний чоловік був поранений у самому Нікополі. У цих громадах зафіксовані значні пошкодження інфраструктури, підприємств, приватних садиб, господарських споруд та однієї п’ятиповерхівки.

У Кривому Розі через ворожу атаку спалахнула пожежа, яка призвела до пошкодження багатоповерхівок та інфраструктурних об’єктів. Поранення отримав 39-річний місцевий мешканець.
Не менш напруженою була обстановка в Синельниківському районі, де під удари КАБами та безпілотниками потрапили Шахтарське, Васильківська і Покровська громади. Там вогонь охопив приватний будинок та господарську будівлю, а також було понівечено інфраструктуру. Окремо повідомляється про ситуацію в Шахтарському, де через пошкодження об’єктів енергетики внаслідок атаки дронів місто залишилося без електропостачання, проте фахівці вже розпочали відновлювальні роботи.