В НАТО – зараз та найдосвідченіша армія: коротко про План Перемоги з виступу Президента

16 жовтня Президент України Володимир Зеленський представив План Перемоги України. Він складається з 5 Пунктів та 3 таємних додатків. З 1 по 4 Пункти Плану Перемоги розраховані на час війни, пункт 5 – на післявоєнний період.
Далі коротко передамо основний зміст кожного з пунктів Плану.

Пункт 1. Запрошення в НАТО зараз

За словами Президента те, що Україна не є членом НАТО спонукало росію посягати на нашу безпеку. А факт запрошення України в НАТО може стати фундаментальним для миру.

"путін має побачити, що його геополітичні розрахунки – програш. росіяни повинні це відчувати, що їх цар програв геополітично світу. Хочу подякувати усім партнерам, хто підтримує, що запрошення України в НАТО зараз із членством пізніше посилює не нас, посилює всіх", – зазначив Президент України.

Пункт 2. Оборона

Передбачає незворотнє зміцнення української оборони проти агресора. Захищати позиції на полі бою в Україні і водночас обов’язково повертати війну на територію росії. Щоб росіяни відчували що таке війна і, попри пропаганду, розвертали війну в сторону кремля.

"Ключем до реалізації другого пункту Плану Перемоги є успішне продовження операцій Сил оборони та безпеки України у визначених районах ворожої території, щоб не допустити буферних зон на нашій землі", – каже Зеленський.

У Пункті 2 є і таємний додаток, з яким можуть ознайомитись тільки партнери України, які надають нам зброю.

Пункт 3. Стримування

Цей Пункт передбачає розміщення на території України неядерного комплексного стратегічного "пакету стримування", який буде достатнім для захисту України від будь-якої воєнної загрози з боку росії і максимально звузить варіативність дій росії до двох перспектив: приєднатись до дипломатичного процесу для справедливого завершення війни або ж – гарантовано втратити можливість продовжувати агресивну війну внаслідок застосування Україною наданого "пакету стримування".

Пункт має теж таємний додаток, інформацію щодо якого першочергово отримають США, Британія, Франція та Німеччина.

Пункт 4. Стратегічно-економічний потенціал

В Україні зосереджені природні ресурси,  у тому числі й критично важливі дорогоцінні метали – уран, титан, літій та інші. Ці ресурси або посилять  глобальну конкуренцію росії та її союзників, або ж Україну та демократичний світ. Важливі природні ресурси, а також енергія і продовольство України – одна з основних цілей росії у війни, а також – можливість економічного зростання України та економічного посилення Євросоюзу, один з факторів безпекової автономії Європи.

Є і тут таємний додаток, який оприлюднять лише визначеним партнерам. Україна пропонує партнерам спільно захищати критичні ресурси, спільно  інвестувати та спільно використовувати економічний потенціал.

Пункт 5. Цей Пункт розрахований на післявоєнний час

Президент переконаний, що після цієї війни Україна матиме один з найбільш досвідчених військових контингентів. Військові володітимуть досвідом сучасної війни, успішним досвідом застосування західної зброї, тощо.

"Цей досвід має бути використаний для зміцнення оборони усього Альянсу та гарантувати безпеку в Європі. Це достойна місія для наших Героїв", – наголошує Президент.

Пункт передбачає, що у разі згоди партнерів, окремі контингенти військових США, які дислоковані в Європі, замістити українськими військовими підрозділами. Після війни.

Повну версію Плана Перемоги України можна подивитися за цим посиланням.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити