• UA
  • RU
  • Володимир Зеленський: відмова від територій в обмін на мир є неприйнятною

    Президент України Володимир Зеленський чітко заявив, що Україна ніколи не погодиться на мир, який вимагатиме відмови від окупованих територій, про це пише ТСН. Ці землі залишатимуться невід’ємною частиною України, поки не будуть повернені під її суверенітет.

    Виступаючи на зустрічі з представниками Міжнародної медіаради в Давосі, Зеленський підкреслив, що жоден компроміс, навіть за підтримки усіх міжнародних союзників, не може включати визнання анексії.

    “Ми юридично їх не визнаємо. Вони завжди залишатимуться окупованими територіями, поки ми туди не повернемося. По-іншому не може бути,” — наголосив президент.

    Зеленський наголосив, що діалог з Москвою можливий лише з позиції сили. Він застеріг, що будь-яка спроба вести переговори з агресором як рівноправним партнером є помилкою.

    “Путіна не можна суб’єктизувати. Він порушив усе можливе і повинен за це відповідати. Визнання його як рівноправного суб’єкта — це поразка для України,” — зазначив глава держави.

    Президент також нагадав про потребу створення масштабної міжнародної миротворчої місії для запобігання новій агресії. За його словами, для ефективного стримування Росії в Україні необхідно буде розмістити щонайменше 200 тисяч миротворців.

     

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити