Кам’янчанам розповіли, як уберегтися від холери
Через екологічну та епідеміологічну катастрофу внаслідок теракту на Каховській ГЕС водою поширюється безліч інфекцій.
У Міністерстві охорони здоров’я зазначили – випадків холери на Україні не зафіксовано. Проте кам’янчан турбує ризик виникнення епідемії холери та інфікування іншими вірусами. У міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту розповіли, що таке холера та що робити у разі її виникнення.
"Холера – це гостра діарейна інфекція. Важливо пам’ятати, що захворювання поширюється через забруднену воду та їжу. У перші дні хвороби людина втрачає до 10 л рідини. За відсутності ефективної терапії протягом 2-3 днів у хворого може розвинутися кома, можливі летальні наслідки", – розповіла інструкторка із санітарної освіти Юлія Дон.
На щастя, в Дніпропетровській області не виявлено жодного випадку холери. Але маємо пам’ятати про особисту гігієну та не вживати воду із сумнівних джерел.
Центри контролю та профілактики хвороб проводять систематичні перевірки води і у разі виявлення інфекції у водоймах одразу буде проінформовано населення через офіційні джерела інформації.
Звичайна питна вода "з-під крану" вже очищена і ретельно перевірена відповідними службами, її можна вживати. Існує безліч методів очистки води в домашніх умовах – це і фільтри, і спеціальні сорбуючі таблетки та народні методи сріблом, тож кожен обирає самостійно, яким чином забезпечити себе чистою питною водою.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram