До Дня міста у Кам’янському відкрили новий спортивний об’єкт 19 Вересня, 2022 | Новини | Юлія Facebook Twitter Viber Telegram Messenger Threads CopyCopied На території гімназії №11 відкрили сучасний багатофункціональний стадіон. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов у Telegram. Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram Це може вас зацікавити Україна повернула тіла 522 загиблих: розпочато процес ідентифікації У Кам’янському районі медики "швидкої" успішно прийняли стрімкі пологи в автомобілі Зниклого по дорозі з Кам’янського літнього дніпрянина знайшли мертвим: подробиці Кам’янчанин Архіп Шульженко виборов "бронзу" на Клубному чемпіонаті Європи з тхеквондо Тимчасове вимкнення світла у Кам’янському: де не буде електроенергії 23 червня "Укрзалізниця" збільшує число дитячих вагонів У Кам’янському провели чергове засідання виконавчого комітету міської ради Кам’янське допомогло технічно забезпечити загін спеціальної розвідки ВМС "Янголи" В Кам’янській виправній колонії №34 відкрили оновлену дільницю карантину, діагностики та розподілу