До Дня міста у Кам’янському відкрили новий спортивний об’єкт 19 Вересня, 2022 | Новини | Юлія Facebook Twitter Viber Telegram Messenger Threads CopyCopied На території гімназії №11 відкрили сучасний багатофункціональний стадіон. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов у Telegram. Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram Це може вас зацікавити Івана Купала у Кам’янському: турбаза "Славутич" кличе на ніч магії та вогню У Кам’янському відновив роботу популярний кінотеатр просто неба Мережа магазинів PROSTOR оголосила про закриття: подробиці для мешканців Кам’янського Закликали до обстрілів та ядерного удару: на Дніпропетровщині СБУ затримала двох проросійських агітаторів Кінотиждень у Кам’янському: ККЗ "МИР" оприлюднив розклад сеансів з 18 по 24 червня Дніпропетровщина під вогнем: росіяни атакували пожежну частину та поранили літнього чоловіка Дитяча безпека понад усе: у Кам’янському провели заняття з мінної грамотності Податкова знижка через "Дію": як скористатися сервісом – розповіли під час пресконференції Волейболісти-ветерани з Кам’янського завоювали дві "бронзи" на чемпіонаті України