• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    На Дніпропетровщині обговорили шляхи захисту дітей в умовах війни

    Зараз на Дніпропетровщині зареєстровано майже 444 тисячі внутрішньо переміщених осіб, серед них майже 95 тисяч дітей. Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

    "Цифра може бути вищою, адже не всі сім’ї проходять офіційну реєстрацію. Щоб підтримати дітей і наших громадян, які переїхали в область через війну, минулого року ми спільно з Уповноваженим Верховної Ради Дмитром Лубінцем та міжнародними партнерами відкрили в Дніпрі Центр захисту прав дитини. Це один із найбільших центрів в Україні та перший на сході країни", – нагадав голова обласної ради.

    20 листопада, в День захисту дітей, тут зібралися представники Офісу Уповноваженого, громад, правоохоронних органів, медицини та освіти, щоб зосередитися на головному – як системно захищати дітей у воєнних умовах.

    На Дніпропетровщині обговорили шляхи захисту дітей в умовах війни

    Команда Центру проводить моніторинги в школах і медичних закладах області, щоб покращити умови й підтримку дітей. Для прифронтової Дніпропетровщини важливим є окремий напрям – психологічна допомога дітям із сімей ВПО та співпраця з громадами, які живуть під регулярними обстрілами.

    "Окрема тема – повернення депортованих українських дітей. Росія викрала близько 19,5 тисячі дітей, і завдяки спільним діям Президента України, Уповноваженого з прав людини та міжнародних партнерів 1625 дітей уже повернулися додому", – інформував Микола Лукашук.

    Голова обласної ради висловив вдячність представнику Уповноваженого ВР з прав людини в області Олексію Урлаткіну, депутатам обласної ради, в тому числі Анатолію Коломойцю, Олені Ольшанській та всім партнерам за роботу для підтримки людей та дітей.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram