Ворог атакував три автозаправних станції на Дніпропетровщині
Майже 20 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини безпілотниками та артилерією, двоє людей зазнали поранень. Про це повідомили вранці 28 червня в обласній військовій адміністрації.
Внаслідок атак горіли три автозаправні станції. Дві – у Губиниській громаді Самарівського району. Пошкоджені автівки. Поранення дістала 41-річна жінка, її госпіталізовано в стані середньої тяжкості. Ще одна АЗС зайнялася в Підгородненській громаді Дніпровського району, тут теж постраждала людина.
На Нікопольщині під ударом були районний центр, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська міська і сільська громади. Від обстрілів загорілася спортивна школа.