• UA
 • RU
 • До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ

  23 Квітня, 2024

  Днями в архівному управлінні Кам’янської міської ради відкрилася після оновлення постійно діюча документальна архівна виставка «1939-1945. Подвиг, що залишиться у віках».

  Першими відвідувачами стали ветерани Первинної ветеранської організації «Придніпровського хімічного заводу» (об’єднана) на чолі з головою ради ветеранів, колишнім директором ДП «Цирконій» Анатолієм Мухачовим.

  При підготовці виставки були використані копії документів з Державного архіву Дніпропетровської області та архівного управління міської ради. Екскурсію провела начальниця управління Галина Кулініч.

  Також ветерани ознайомилися з документальною архівною виставкою «Зима, що нас змінила» та колекцією «Кобзарів» Тараса Шевченка.

  Як зазначили в управлінні, всі охочі можуть ознайомитися з архівними виставками з понеділка по п’ятницю (з 08:00 до 17:00) за адресою: вулиця Архівна, 10. Для узгодження часу відвідування виставок слід телефонувати за номером: +38 096 615 63 09.

  До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ

  До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ

  До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ До архіву Камʼянського завітали ветерани колишнього ПХЗ

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити