Хворі на COVID-19 кам’янчани можуть отримати лікування моноклональними антитілами

01 Грудня, 2021

Кам’янчани, хворі на COVID-19 легкого перебігу та середньої важкості, які мають високий ризик прогресування до важкого перебігу (вік понад 65 років, надмірна вага, супутні хронічні захворювання), можуть отримувати лікування моноклональними антитілами. Про це повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради.
Лікування моноклональними антитілами входить до Протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 2 квітня 2020 року №762.
Це новітній метод, який дозволяє вберегти пацієнта від важкого перебігу захворювання та госпіталізації. Лікування проводиться в стаціонарі у вигляді одноразового внутрішньовенного краплинного введення препарату.
Мешканці Кам’янського можуть отримати таке лікування за направленням сімейного лікаря в спеціалізованому кабінеті на базі 7-ї міської лікарні: вул. С. Слісаренка, 3, з 9:00 до 15:00 щоденно.
Звертайтесь до свого сімейного лікаря по направлення на високоефективне лікування коронавірусної хвороби COVID-19 та будьте здорові!
Моноклональні антитіла проти COVID-19 – це антитіла, які блокують проникнення вірусу SARS-CoV-2 у «клітини-мішені» та подальше прогресування хвороби. Тому таке лікування важливо розпочати на ранніх стадіях, у перші 5 днів захворювання. Лікування моноклональними антитілами довело свою ефективність у багатьох країнах Європи.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Реформа вищої освіти: які виші закриють в Україні

У Міносвіти анонсували реформу вищої освіти. Зокрема, вона передбачає скорочення кількості вищих навчальних закладів, приєднання...

Школярі області отримають нові ноутбуки

Ще понад 1,7 тис ноутбуків передали для школярів області. Вони поїхали до всіх районів Дніпропетровщини....

Кам’янські «Черемушки» тимчасово без теплопостачання (ОНОВЛЕНО)

27 грудня з 09:00 у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами тимчасово припинено подачу теплоносія на 132...

“І буде весна!”: Укрпошта випустить серію поштових марок до Дня 10-річчя українського спротиву

Укрпошта випустить новий поштовий блок “І буде весна!”. Його присвячено десятій річниці Революції Гідності й...

Музиканти Дніпропетровщини можуть отримати грант на придбання інструментів

Грантова програма, що допоможе придбати інструменти музикантам, які постраждали під час війни, передбачає надання фінансової...