• UA
 • RU
 • Кам’янському водоканалу – 90 років

  28 Листопада, 2022

  Сьогодні, 28 листопада, Кам’янському водопровідно-каналізаційному господарству комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід» виповнюється 90 років. Про це повідомили на підприємстві.

  Історія його починається з 1932 року, коли на базі Дніпровського металургійного заводу відкрився цех водопостачання. За цей час з невеликого цеху виросло сучасне потужне комунальне підприємство, яке в умовах воєнного стану не тільки безперебійно забезпечує питною водою багатотисячне місто, а й проводить модернізацію обладнання. Здійснюється реорганізація підприємства, удосконалюються форми і методи роботи зі споживачами, впроваджується нове устаткування, покращуються побутові умови для робітників.

  Централізоване водопостачання стало для суспільства повсякденним і звичним явищем. Результатами праці водоканальців щодня користується кожен житель міста. За уявною простотою послуг стоїть цілодобова, напружена і відповідальна робота величезного високопрофесійного колективу.

  «Без підтримки обласної влади та обласного депутатського корпусу стабільна робота підприємства була б неможливою, тому така співпраця надає свої позитивні результати, відкриваючи нові обрії та перспективи розвитку.

  Дружний, згуртований трудовий колектив «Міськводоканалу» – надійна основа підприємства, його гордість. Щира подяка кожному працівнику підприємства за відповідальну та сумлінну роботу.

  Керівництво підприємства зичить колективу Кам’янського ВКГ та кожному його працівнику здоров’я, миру, добробуту, благополуччя, звершень та професійних здобутків!» – зазначають в «Аульському водоводі».

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Кам’янському заарештували чоловіка, який обікрав військовослужбовця на суму понад 200 тисяч гривень

  Як повідомляють у Кам’янському районному управлінні поліції, 48-річний підозрюваний, скориставшись безпорадним станом потерпілого, отримав доступ...

  Для окремого стрілецького батальйону передали автомобіль високої прохідності «Багі» для перевезення поранених бійців, – міський голова

  Кошти на авто збирали силами представників громадської організації «Бджола», працівників Кам’янської міської ради, освітянами міста...

  У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій

  Про ситуацію в місті станом на ранок 19 червня інформував Кам’янський міський голова Андрій Білоусов....

  Кам’янські гімнастки вибороли низку нагород на всеукраїнському турнірі

  15–17 червня в Києві відбувся 7-й Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Liko Cup». Традиційні змагання...

  Подорож у казку: знайомство із оригінальними персонажами у дитячому садочку “Ясочка” (фоторепортаж)

  Кількість автомобільних покришок щорічно зростає пропорційно кількості автомобілів на дорогах. Водії не забувають своєчасно змінювати...