• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Кам’янський міський голова привітав військовослужбовців та ветеранів Національної гвардії з професійним святом

    26 Березня, 2026 | Місто |

    Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії. Саме цього дня в 1992 році було ухвалено Закон України "Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України". У 2014 році колишні внутрішні війська МВС перетворено в Національну гвардію України.

    Із професійним святом привітав нацгвардійців Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

    "Національна гвардія — це велика міць у складі Сил оборони України та надійна опора держави. Її воїни щодня виконують важливі завдання, стоять на варті безпеки й порядку, разом із Збройними Силами України боронять нашу землю від ворога.

    Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України! Від імені нашої громади щиро дякую вам за мужність, витримку та відданість українському народові.

    Бажаю міцного здоров’я, успішного виконання поставлених завдань, злагоди в родинах і якнайшвидшої Перемоги.

    Дякую кожному нацгвардійцю, хто сьогодні на службі.

    Світла пам’ять тим, хто загинув за Україну", – йдеться у вітанні міського голови.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram