Людина зникла безвісти за особливих обставин: куди звертатися кам’янчанам

13 Квітня, 2023

У Дніпропетровській області продовжують роботу регіональні представництва Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Регіональні координатори консультують родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирають інформацію про зниклих та передають її аналітикам Офісу Уповноваженого.

«Наразі дуже важливо, щоб родини зниклих безвісти не тільки передавали вичерпну інформацію про своїх рідних, але й продовжували зберігати інформаційну безпеку в соціальних мережах. Пам’ятайте, що будь-які опубліковані дані про зниклих можуть потрапити до ворожої сторони. Цим самим можна нашкодити вашим рідним!» – наголошують представники Уповноваженого зі зниклих безвісти.

Звернутися до регіонального координатора у Дніпропетровській області можна особисто за адресою: м. Дніпро, просп. Гагаріна, 26 або ж за телефоном: +38 (098) 256-22-12.

Під час звернення необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Меморандуми про співпрацю: допомога для тих, хто її потребує

Громадська організація «Бджола» підписала меморандуми про співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд «Ми з Кам’янського»...

Кам’янчани можуть підтримати дошкільні заклади у Різдвяному фотоконкурсі

В Україні триває Різдвяний конкурс для дитячих садків, який традиційно проводить онлайн платформа ELIIS. Понад...

Кам’янський міський голова привітав з Днем Сухопутних військ України

На території міста протягом ночі надзвичайних подій не сталося. Про це повідомив Кам’янський міський голова...

Кам’янчани почали отримувати повідомлення про «посилки» від «Укрпошти»: чергова схема шахраїв

Останнім часом чимало клієнтів «Укрпошти» отримали смс-повідомлення з невідомих номерів приблизно такого змісту: «Повідомляємо, що...

Неймовірні заходи сонця Кам’янського! (фоторепортаж)

Зимові темні вечори рідко дають намилуватись яскравими заходами сонця. «Природа ніколи не втрачає можливості заспокоїти...