Новий ранок Кам’янське зустріло без тривог
Про ситуацію в місті станом на ранок четверга, 25 червня, повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.
“Доброго ранку, громадо!
У Камʼянському ніч минула тихо та без тривог. За повідомленням начальника ОВА, оборонці неба збили у різних районах області 14 безпілотників.
Дякуємо захисникам та всім, хто працює на благо країни. Мирного неба та продуктивного четверга, камʼянчани!” – зазначив міський голова.