Подарунки та турбота про безпеку: кам’янський дитсадок відсвяткував 60-річний ювілей

20 Липня, 2023

Реалізація програм освіти і розвитку молоді під час війни є важливим напрямком роботи команди депутатів «Бджоли» в Кам’янському. Про це розповів депутат міської ради від партії «Бджола» Віталій Поліщук на святкуванні 60-річчя ДНЗ №46 «Дивосвіт».

Кам’янське – чи не єдине місто України, в якому не відмовились від очного навчання. З початку повномасштабного  вторгнення громада прийняла понад 30 тисяч українців з охоплених війною регіонів. Тож кількість школярів і дитсадківців зросла. Віталій Поліщук підкреслив: “Бджола” спільно з владою міста працює над тим, щоб зробити освітній процес цікавим і всебічним, а головне – безпечним.

«Діти не повинні втрачати найщасливіщі роки дитинства. Спільно з лідером громади Кам’янського Андрієм Білоусовим забезпечуємо якісну роботу шкіл, дитсадків, спортивних секцій і закладів культури в умовах війни. Окрема подяка – вихователям і педагогам нашої громади, які в складний час продовжують готувати до життя освічене, патріотичне і здорове підростаюче покоління», – зазначив він.

Ювілей дитсадка представник “Бджоли” відвідав не з порожніми руками – заклад отримав нову акустичну систему для дитячої творчості та грошовий сертифікат на зміцнення матеріально-технічного забезпечення закладу. А кожен з вихованців – світловідбиваючу стрічку для безпеки на дорозі.

За словами Ольги Коваленко, завідувачки ДНЗ №46 “Дивосвіт”, саме наявність укриттів дозволила відновити навчальний процес, який вимушено перервали одразу після повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року.

«Свою роботу ми відновили в квітні 2022 року і починали працювати в неповні зміни. Спочатку дотримувались правила двох стін. Згодом за сприяння міської влади облаштували укриття і з осені відновили повноцінний навчальний процес. Діти адаптувались швидко. Наші вихователі намагаються якомога мякше пояснювати, що відбувається і тому під час тривоги всі без паніки проходять в укриття і продовжують навчання», – сказала вона.

Протягом року партійці “Бджоли” організували для малечі уроки музикотерапії, творчі  та кулінарні майстер-класи, зустрічі з зірками популярних телевізійних шоу. А юні спортсмени отримують постійну підтримку для участі в національних та міжнародних змаганнях.

Також у міській громаді за ініціативи “Бджоли” діє проєкт «Безпека дитини під час воєнного стану». Школярі отримали понад 9 тисяч світловідбиваючих флікерів, щоб бути помітними на дорозі в темну пору доби, а їхні батьки – інформаційні буклети з корисними рекомендаціями і правилами безпеки для дітей в умовах війни.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Юних кам’янчан ознайомили з роботою міської ради

«Працюємо над залученням молоді до розвитку громади. Проводимо спільні заходи, допомагаємо реалізувати проєкти, підтримуємо ініціативи,...

У Кам’янському притулку для тварин перебуває більш ніж 600 собак та котів

Тут про них дбають, годують, лікують та шукають нових доброзичливих господарів. Заклад отримує для цього...

ГО «Бджола» стала партнером міських військово-патріотичних змагань

З 27 листопада по 5 грудня у Кам’янському проходили міські змагання з військово-спортивного напряму, присвячені...

Ніч у Кам’янському минула спокійно, – міський голова

Ніч на 21 січня в Кам’янському пройшла без надзвичайних подій. Про це повідомив міський голова...

У Кам’янському районі фахівці ДСНС провели лекцію в Класі безпеки для наймолодших

Про це повідомили у Головному Управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області. Пожежники краще за всіх...