• UA
 • RU
 • У Кам’янському триває оновлення електромереж

  12 Серпня, 2021

  Фахівці «ДТЕК Дніпровські електромережі» продовжують оновлювати електроінфраструктуру Кам’янського. Наразі реконструюють кабельну лінію 6 кВ, що живить житловий масив Соцмісто.

  Лінія проходить від підстанції 35/6 кВ «ДГ-30» до розподільних підстанцій житломасиву і забезпечує електропостачанням близько 70 житлових будинків, а також місцеві школи і лікарні. Для додаткової потужності під землею паралельно з існуючою лінією покладуть 1,5 кілометра резервної кабельної мережі більшого перетину і потужності в районі проспекту Конституції, а також вулиць Менделєєва, Уральської і Стовби.

  Реалізація проєкту дозволить забезпечити надійним електропостачанням близько 2 тисяч жителів цих та сусідніх вулиць в періоди пікових навантажень. Щоб зберегти міську інфраструктуру, роботи проводять із застосуванням сучасних технологій – точковими «проколами», без розриття траншей. Завершити роботи планують до початку опалювального сезону 2021 року.

  Також у Кам’янському проведено технічне переоснащення трьох розподільних пунктів РП-3, РП-7, РП-8 з заміною електромеханічних реле на сучасні панелі з мікропроцесорними пристроями. У трансформаторних підстанціях ТП-154, ТП-165, ТП-180 замінено обладнання 6-0,4кВ, також замінено 3 силових трансформатори з вичерпаним терміном експлуатації, до початку опалювального сезону буде замінено ще 8 силових трансформаторів. Загальна сума інвестицій в електроінфраструктуру міста – 5,2 млн. грн.

  Як повідомлялося раніше, в 2019-2020 роках фахівці «ДТЕК Дніпровські електромережі» в партнерстві з керівництвом міста модернізували інфраструктуру в 198 багатоповерхівках Кам’янського для надійного електропостачання мешканців «БАМу» і Соцміста в умовах підвищених енергонавантажень.

  Фото: https://grids.dtek.com/

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  Театр Кам`янського розпочав роботу над новою комедією

  У Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки розпочали роботу над новою виставою за п’єсою Моріса...

  Худу і виснажену дику лисицю помітили у межах міста Дніпро: відео

  Лисицю, що несе свою здобич зубами, зустріли у районі “Тополь” міста Дніпра недалеко від зеленої...

  Кам’янчанка через ревнощі зарізала чоловіка

  У Кам’янському жінка під час сварки напала з ножем на свого співмешканця та вбила його....

  Збитки близько 100 тисяч гривень: на території Кам’янського водосховища спіймали рибалок-браконьєрів

  У водах Кам’янського водосховища недалеко від села Дніпровокам’янка Дніпропетровської області виявили двох чоловіків, які ловили...

  Не маєш дітей – плати: новий скандальний законопроєкт від влади

  В Україні пропонують запровадити “податок на бездітність”. Відповідний законопроект №11264 “Про внесення змін до Податкового кодексу України...