• UA
 • RU
 • У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

  18 Серпня, 2021

  18 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради, до порядку денного якого увійшли 26 планових та 64 додаткових питання.

  Члени виконавчого комітету взяли до відома доповідь директора департаменту фінансів міської ради Лариси Шевченко про підсумки виконання міського бюджету у I півріччі 2021 року. Зокрема, до загального та спеціального фондів міського бюджету з урахуванням офіційних трансфертів надійшло 1 210 279,7 тис. грн, що становить 100,3% до уточненого плану. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року загальний обсяг надходжень збільшився на 160 641,7 тис. грн, або 15,3%. Видатки міського бюджету виконано на 82,7% до уточнених планових призначень – 1 212 128,5 тис. грн на звітний період, що на 192 158,0 тис. грн більше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

  Виконавчий комітет дозволив громадській організації «Державницька Ініціатива Яроша» встановлення малої архітектурної форми на честь видатного українського художника-графіка Роберта Лісовського за рахунок коштів громадської організації біля другого навчального корпусу Технічного ліцею імені Анатолія Лигуна по просп. Гімназичному, 14.

  Згідно з ухваленим рішенням виконкому, в 2021–2022 навчальному році в закладах загальної середньої освіти міста безкоштовним харчуванням будуть забезпечені учні пільгових категорій, а одноразовим харчуванням – діти учасників бойових дій, діти з багатодітних сімей, де виховується 3 та більше дітей, діти з інвалідністю та учні 1–4 класів.

  Виконком погодив розмір щомісячної батьківської плати за навчання в мистецьких школах міста у 2021–2022 навчальному році та затвердив пільги щодо плати за навчання.

  Для постійної системної роботи щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, рішенням виконавчого комітету створено робочу групу з питань погашення заборгованості та легалізації виплати заробітної плати й зайнятості населення у Кам’янському.

  Серед інших питань, розглянутих на засіданні, – внесення змін до складу міських комісій різного спрямування у зв’язку із кадровими змінами, проєкти рішень, підготовлені відділом розподілу житлової площі міської ради, департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно і службою у справах дітей міської ради.

  Кам’янська міська рада

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  У Міському парку культури та відпочинку пройшов дитячий спортивно-розважальний захід до “Дня Сім’ї”

  ГО “Бджола” та “Фонд розвитку Кам’янського” влаштували для дітей та батьків активні вихідні. Малеча брала...

  Поліцейські Кам’янського зі школярами виготовили листи-вишиванки для українських захисників

  16 травня, у День вишиванки, ювенальні поліцейські Кам’янського районного управління поліції завітали до ліцею №6,...

  Як почистити рибу: нові методи очищення риби від луски

  Чистка риби – це процес, який багатьом здається складним і не надто приємним. Особливо це...

  У Кам’янському надзвичайних подій не зафіксовано

  Про ситуацію в місті станом на ранок 17 травня повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов....

  У Кам’янському не припиняють допомагати нашим захисникам

  Для поліпшення бойових можливостей Кам’янського батальйону територіальної оборони Збройних Сил України разом з представниками громадських...