У Кам’янському відбулось засідання виконкому міської ради

20 Вересня, 2021

20 вересня пройшло чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. Як повідомили в міськраді, загалом розглянули 28 планових та 45 додаткових питань.

Директор департаменту житло-комунального господарства та будівництва міськради Дмитро Губський доповів про стан підготовки ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Зокрема, підготовлено 78 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, заготовлено 15 тис. тонн посипального матеріалу та реагентів. Комунальники міста повністю забезпечені пальним.

Виконком затвердив список власників 3-х квартир будинку №23 по вулиці Матросова, житло яких визнано аварійним через вибух 30 січня, та ухвалив рішення надати постраждалим квартири з фонду комунальної власності міста з правом подальшої приватизації.

Внесли зміни до переліку об’єктів, санітарне утримання яких здійснює департамент екології та природних ресурсів міської ради. До них додано 5 стихійних звалищ: в районі сходинок від вулиці Семашка до міського пляжу, біля кільцевої трамвая №1, неподалік церкви Святого Миколая (Тритузне), поряд з кладовищем на вулиці Чкалова та навколо водойми на «БАМі».

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg

Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Instagram: https://www.instagram.com/kamianske_trk_mis/?hl=ru

Telegram: https://t.me/trk_mis

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram