У Ветеранському просторі Кам’янського відбулося тренування з петанку
У міському Ветеранському просторі Кам’янського пройшло тренування з петанку, в якому взяли участь представники громадської організації "Родини загиблих Героїв Захисників України".
Як наголосили організатори, петанк — це гра, яка об’єднує, допомагає зняти напругу та дарує позитивні емоції. Тренування стало не просто спортивною активністю, а й нагодою відволіктися, поспілкуватися та провести час у дружному колі однодумців.
"Щиро дякуємо всім учасникам за відкритість, теплу атмосферу та довіру. Разом ми створюємо простір, де є місце підтримці, взаєморозумінню та відновленню, — зазначили в міському Центрі соціальної підтримки Захисників і Захисниць та їх родин. — Ветеранський простір завжди відкритий для вас".
Нагадаємо, майданчик для гри в петанк для ветеранів з’явився у Кам’янському минулої осені. Нещодавно тут пройшов Відкритий турнір міста з петанку, до участі в якому долучилися команди з різних міст Дніпропетровщини.