Юним кам’янчанам розповіли про небезпеку кібербулінгу та кібергрумінгу

14 Лютого, 2023

У ліцеї № 30 пройшов захід для шестикласників на тему протидії кібербулінгу та кібергрумінгу.

Фахівчиня Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Ростова наголосила, що Інтернет сьогодні – важливий інструмент для кожної людини. Його використовують для навчання, роботи чи розваг. Однак часто трапляються випадки неправомірних дій в Інтернеті, тим більше що притягти до відповідальності за такі дії іноді досить важко.

«Саме через складнощі у процесі доказування ми працюємо на попередження таких протиправних дій. Тому постійно нагадуємо дітям про їх права та обов’язки, а також роз’яснюємо, що є правопорушенням та куди звертатись у таких випадках», – зазначила Марія Ростова.

Отже, кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, мобільних телефонах, на платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження.

Одним із видів кібербулінгу є онлайн-грумінг, або кібергрумінг. Це новий вид сексуального насильства проти дітей в Інтернеті. Шахраї реєструються в соцмережах під виглядом підлітків, втираються в довіру до їхніх однолітків для отримання від них інтимних фото або відео, а потім шантажують, аби отримати ще більш відверті матеріали, гроші або примусити до особистих зустрічей.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Кам’янчани можуть економити 50% вартості проїзду в трамваї: як це зробити

Кам’янчани можуть отримувати 50% кешбеку при оплаті проїзду у трамваї карткою Mastercard «Універсальна» через QR-код....

Через Кам’янське курсуватиме новий поїзд до Карпат

Із 1 березня «Укрзалізниця» призначає додатковий поїзд №203/204 Дніпро – Ворохта. Як зазначили в компанії,...

Шукаємо поліцейських: Кам`янське районне управління запрошує на службу

Кам`янське районне управління поліції шукає працівників. Наразі вільні дві вакансії. На службу запрошують: інспектора підрозділу...

Майстер-вишивальник Костянтин Діденко: «Кам’янське змінило моє життя, знову взяв голку з ниткою в руки і почав вишивати»

Ми продовжуємо розповідати історії внутрішньо переміщених осіб, які не побоялися почати з нуля життєву сторінку...

У Кам’янському планово будуть відключати електропостачання (17 та 18 січня)

Про планові відключення повідомляє КП «Інформаційні системи» із посиланням на АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі». У...