• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Завдяки грантам у Кам’янському з’являться нові місця для ласунів

    17 Квітня, 2026 | Місто |

    У Дніпропетровській обласній службі зайнятості повідомили про нових переможців урядової програми "Власна справа (грант)", які подавали заяви на отримання мікрогрантів із 9 по 22 березня цього року. Позитивні рішення про надання коштів для відкриття або розширення бізнесу ухвалені щодо 34 претендентів з Дніпропетровщини.

    Зокрема, в Кам’янському завдяки грантам з’явиться одразу два місця для ласунчиків: кондитерський магазин та новенька кав’ярня. Також у місті відкриється магазин інженерних систем.

    У службі зайнятості нагадали, що в рамках програми "Власна справа" можна отримати мікрогранти до 500 тисяч гривень для прифронтових областей (Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Чернігівської та Сумської) на відкриття або розширення бізнесу. До 1 мільйона гривень можуть отримати учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий з їх подружжя, в рамках ветеранського направлення. Молодь віком до 25 років може отримати грант розміром до 200 тисяч гривень.

    "Гаряча лінія" Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram