• UA
  • RU
  • Актуальні новини

    Поліцейські Кам’янського нагадують про небезпеку покинутих та аварійних будівель

    Недобудовані та покинуті споруди можуть здаватися цікавим місцем для прогулянок, зустрічей із друзями чи створення незвичайних фото та відео. Однак за зовнішньою безпечністю таких об’єктів часто приховуються серйозні ризики.

    Під час зустрічей із підлітками ювенальні поліцейські звертають увагу на небезпеку, яка може чекати всередині та на території таких споруд: нестійкі конструкції та перекриття, можливі обвали, відкриті ями й шахти, уламки скла, металеві конструкції та інші небезпечні предмети.

    Правоохоронці пояснюють дітям, що самовільно заходити на територію недобудованих, покинутих чи аварійних будівель небезпечно, навіть якщо здається, що об’єкт добре знайомий або вже неодноразово відвідувався.

    Поліцейські закликають підлітків обирати безпечні місця для відпочинку, не заходити на територію небезпечних об’єктів заради розваг. І наголошують: не варто ризикувати заради гострих відчуттів, популярного фото чи відео для соцмереж. Адже жодна розвага не може бути важливіша за здоров’я та життя.

    За інформацією Кам’янського районного управління поліції

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram