![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/10/doshkillya1.jpg)
Близько 200 розвиваючих наборів отримали дошкільні заклади Кам’янського
Нашій малечі випало зростати у лихий для України час. Але громада міста, міська влада роблять усе можливе, щоб діти менше відчували загрози та могли зростати і навчатися у безпеці.
Кам’янське – єдине місто на Дніпропетровщині, яке завдяки облаштуванню найбільшої кількості укриттів на випадок надзвичайних ситуацій забезпечило безперервну дошкільну освіту для дошкільнят у 40 закладах.
На сьогодні понад п’ять з половиною тисяч дітлахів відвідують дитячі садки, здобуваючи дошкільну освіту у різних формах. А щоб їм в укриттях було не так сумно і страшно, в рамках реалізації проекту «Реагування на надзвичайну ситуацію для задоволення потреб у захисті та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їх сімей в Україні» міжнародна гуманітарна організація «Save the Children International in Ukraine» разом із громадською організацією «ПРОЛІСКА» надали розвиваючі набори саме для укриттів.
«Звісно, краще, щоб цими іграшками діти бавилися в групах, – каже регіональна координаторка проєкту Тетяна Скляренко, – але ми маємо дбати про стабільний емоційний стан дітей, тому під час тривоги саме ці яскраві іграшки в укритті відволікатимуть малюків від страху та неспокою».
Співпраця Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради на чолі з директором Наталією Ревою з партнерами триватиме і надалі, невдовзі на дошкільнят чекають справжні тренінги з мінної небезпеки, педагогічні працівники також підвищуватимуть свою майстерність на тренінгах, а заклади дошкільної освіти продовжуватимуть отримувати технічну підтримку.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/farion-22-768x512.webp)
У Дніпрі затримано ймовірного вбивцю Ірини Фаріон (ДЕТАЛІ)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)
До ідеального шашлику: рецепт хрусткої маринованої цибулі
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/gettyimages-1437008621-1024x683-1-768x512.jpg)
Вбивство через ревнощі: майор застрелив військовослужбовця прикордонної служби
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7e13b35c94119ea49355004ec8968a92-768x480.jpeg)
Поливайте обережно, навіть у спеку: як не «спалити» свої рослини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1565381891-612x612-1.jpg)