Близько 200 розвиваючих наборів отримали дошкільні заклади Кам’янського

13 Жовтня, 2022

Нашій малечі випало зростати у лихий для України час. Але громада міста, міська влада роблять усе можливе, щоб діти менше відчували загрози та могли зростати і навчатися у безпеці.

Кам’янське – єдине місто на Дніпропетровщині, яке завдяки облаштуванню найбільшої кількості укриттів на випадок надзвичайних ситуацій забезпечило безперервну дошкільну освіту для дошкільнят у 40 закладах.

На сьогодні понад п’ять з половиною тисяч дітлахів відвідують дитячі садки, здобуваючи дошкільну освіту у різних формах. А щоб їм в укриттях було не так сумно і страшно, в рамках реалізації проекту «Реагування на надзвичайну ситуацію для задоволення потреб у захисті та освіті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їх сімей в Україні» міжнародна гуманітарна організація «Save the Children International in Ukraine» разом із громадською організацією «ПРОЛІСКА» надали розвиваючі набори саме для укриттів.

«Звісно, краще, щоб цими іграшками діти бавилися в групах, – каже регіональна координаторка проєкту Тетяна Скляренко, – але ми маємо дбати про стабільний емоційний стан дітей, тому під час тривоги саме ці яскраві іграшки в укритті відволікатимуть малюків від страху та неспокою».

Співпраця Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради на чолі з директором Наталією Ревою з партнерами триватиме і надалі, невдовзі на дошкільнят чекають справжні тренінги з мінної небезпеки, педагогічні працівники також підвищуватимуть свою майстерність на тренінгах, а заклади дошкільної освіти продовжуватимуть отримувати технічну підтримку.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

Це може вас зацікавити

Кам’янчанам стане зручніше знайти роботу

Відтепер знайти роботу стало зручніше: на цьому наголосили в Кам’янській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості....

Як підтримати імунітет навесні: ТОП способів покращити стан здоров’я

Після зимової сплячки відновлюється не тільки природа, а й людський організм. Проте дуже часто з...

У Кам’янському створять перший на Дніпропетровщині обласний кулінарний хаб

Проєкт реалізується в рамках реформування системи шкільного харчування першої леді Олени Зеленської. Працюватиме він на...

Швидкий та простий рецепт яблуневої троянди

Чудовий варіант чогось солодкого до столу – це смачна випічка з яблуком. Давайте спробуємо разом...

Валентинка своїми руками: цікаві ідеї, які легко відтворити

Повітря все більше наповнюють феромони Дня всіх закоханих, настрій стає романтичним і так хочеться любові...