• UA
  • RU
  • Чіп для розрахунків: у США винайшли криптовалютний гаманець, розміром з таблетку

    Американська Компанія VivoKey Technologies, що розташовується в  місті Сіетл, запропонувала новий винахід – криптовалютний гаманець Apex, він дуже малого розміру, як таблетка, яку можна імплантувати в тіло людини. Про це повідомляє Decrypt.

    Чіп для розрахунків: у США винайшли криптовалютний гаманець, розміром з таблетку / Фото: decrypt.co

    Як це працює

    Керування міні-пристроєм відбувається через застосунок, а крипто-транзакції обробляють безпосередньо всередині імплантованого чипа.

    “Ці гаманці – це апаратні гаманці, які призначені для надсилання криптовалюти. Ваш телефонний застосунок – це ваш інтерфейс, але в нього немає закритих ключів. Закритий ключ і фактичне підписання біткойн-транзакції або іншої крипто-транзакції здійснюється в чипі”, – розповів засновник і генеральний директор VivoKey Technologies і Dangerous Things Амаль Граафстра.

    До речі, Амаль Граафстра – біохакер-аматор із Сіетла, який є першою людиною, що імплантувала собі під шкіру бездротові чіпи. Ці чіпи дають йому змогу увійти у свій будинок, під’єднатися до комп’ютера, завести мотоцикл і навіть активувати свій розумний пістолет – і все це одним помахом руки.

    Чіп для розрахунків: у США винайшли криптовалютний гаманець, розміром з таблетку / Фото: dailymail.cо

    За словами Амаля, чип Apex можна використовувати для зберігання біткоїнів, відкриття дверей або оплати за чашку кави.

    Дана технологія використовує NFC і RFID і підтримує кілька видів криптогаманців, зокрема Satochip, Seedkeeper і Status IM key card wallet. Це дає змогу працювати з різними блокчейнами та криптовалютами.

    Чіп та його вартість

    Пристрій вводиться під шкіру за допомогою спеціальної голки. Операція займає всього кілька секунд.

    Вартість імплантації такого криптовалютного гаманця – 349 доларів США.

    Чіп не відстежує місцезнаходження користувача. Пан Граафстра розвіює поширені страхи щодо стеження через імплантовані чіпи. За його словами, пристрій не є пристроєм стеження і не може відстежувати місцезнаходження користувача.

    Натомість це надійний апаратний гаманець, який неможливо загубити чи забути. Як це працює, можна побачити на відео.

    Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

    Це може вас зацікавити