![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/group-men-women-dancing-hip-hop-choreography-1.jpg)
«Dance fest – 2023» відбудеться у Кам’янському
Талановиту молодь Кам’янського запрошують взяти участь у спортивно-масовому заході «Dance fest – 2023» з нагоди відзначення новорічних та різдвяних свят.
Організаторами Конкурсу є комунальний заклад «Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Кам’янської міської ради спільно з управлінням молоді та спорту Кам’янської міської ради.
До участі у Конкурсі запрошуються професійні танцювальні колективи, танцювальні колективи закладів вищої та професійно-технічної освіти міста Кам’янське та танцювальні аматорські колективи віком від 14 до 35 років.
Учасники заходу готують один хореографічний командний номер та один соло-номер від представника колективу. Хореографічний командний номер не повинен перевищувати 3 хвилин. Кількість учасників командного номеру не повинна перевищувати 20 осіб та не менше 5 осіб.
Соло-номер не більше 1,5 хвилини.
Для участі у заході необхідно заповнити google-form до 8 грудня 2023 року.
Контактна особа: 098-827-12-15 Аліна.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)
В Україні замінять банкноти 500 гривень: чи можна буде розрахуватися старими купюрами
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-26_07-34-11-768x512.jpg)
У Кам’янському ніч минула без надзвичайних подій
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/chto-budet-s-zheludkom-esli-pit-kofe-natoschak_16979978661713423419-768x432.jpg)
24 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1565381891-612x612-1.jpg)
Спекотна небезпека: що не можна тримати в авто влітку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/maxresdefault-2-768x432.jpg)