• UA
 • RU
 • День пожежної охорони відзначили у Кам’янському

  17 Квітня, 2024

  Міський голова Андрій Білоусов спільно з Олегом Гапічем, начальником Кам’янської РВА, та депутатами міської ради від ПП «Бджола» привітали з професійним святом працівників та ветеранів пожежно-рятувальної охорони. Вшанували вагомий внесок місцевих пожежних команд, добровільних формувань та всіх, хто причетний до боротьби з вогняною стихією.

  Місто завжди взаємодіє з керівництвом та підтримує Кам’янське районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, надає допомогу для оновлення матеріально-технічної бази, спецодягу тощо.

  Нещодавно поруч з пожежною частиною облаштували алею, яка стала тематичним майданчиком для ознайомлення населення з історією пожежно-рятувальної служби, проведення тренінгів і занять з безпечної  життєдіяльності, пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту. Також за рахунок субвенції з міського бюджету було проведено ремонт кімнати для прийому їжі особовим складом караулу ДПРЧ №7 та ДПРЗ №1. ГО «Бджола» забезпечила це приміщення меблями та побутовою технікою.

  Робота рятувальника – одна з найнебезпечніших як в умовах мирного життя, так і в складних умовах воєнного сьогодення. Щохвилини підрозділи ДСНС перебувають напоготові, щоб миттєво прийти на допомогу та запобігти страшним наслідкам.

  Щиро дякуємо за самовіддану працю та бездоганну службу!

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити