![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/nastriy_slozi_brehnya_emotsiyi_freepik__com_44e5d1009477c6e697b99bae70bdf824_1200x675.jpg)
Камʼянська громада стала учасником проєкту ООН з протидії насильству
Кам’янська громада стала учасником проєкту ООН. Він спрямований на протидію домашньому та гендерно зумовленому насильству та розрахований на три роки.
«На участь в проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» подалися 33 населені пункти. Серед них відібрали 8. У число тих, кому буде допомагати Фонд народонаселення ООН, увійшла й Кам’янська громада. Ми заповнили аплікаційну форму для участі і отримали лист про подальшу співпрацю з організацією. У планах – спільні ініціативи», – сказала заступник Кам’янського міського голови Світлана Колісніченко.
Проєкт запустили у травні 2020 року. Зараз він налічує 53 громади. Його втілюють у співпраці з Міністерством соціальної політики України за підтримки урядів Канади та Великої Британії.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/06/ilyustraciya_human_1.pdf_2.png)
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/7a156636d74fac1f0fd7b47bc9aee025-1-768x480.jpeg)
Шоколадно-горіхова насолода: готуємо арахісове морозиво вдома
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)
В Україні замінять банкноти 500 гривень: чи можна буде розрахуватися старими купюрами
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/istockphoto-1296741495-612x612-1.jpg)
Збережіть свої троянди надовго: трендові поради по догляду
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/b4d35e1bbedeb9e71e5bf7db382b4ae2-768x432.jpg)