![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/03/vibuhi.jpg)
Кам’янчанам вкотре нагадали про заборону знімати місця авіаударів
Не викладайте фото та відео результатів авіаударів у режимі реального часу. Про це мешканців Дніпропетровщини під час брифінгу попросив прес-офіцер обласного центру комплектування та соціальної підтримки Ілля Божко. Він наголосив: такі дії – наводка для ворога.
«Як відбуваються удари? Спочатку вибір цілі. Потім – її дорозвідка. Після цього сам удар. І основна річ для ворога – визначення результатів. Ми маємо чинити супротив на кожному з цих етапів», – наголосив Ілля Божко.
Він додав: за підсумками кожного удару ворог корегує наступний. Тому заборонено викладати в Інтернет фото та відео в режимі реального часу. Це може спричинити ще більші втрати та руйнування.
«Якщо вам дуже кортить поділитися знімками, то почекайте щонайменше добу. Ні в якому разі не викладайте прив’язку до місцевості. Будівлі, які знаходяться поруч, пейзажі. Не треба знімати, з якого боку та куди пішов дим», – зазначив Ілля Божко.
Ділитися можна лише крупними планами. До матеріалу не повинні потрапити телевежі, станції метро, супермаркети, номери будинків.
«Мешканці області почали робити це щоразу менше. Та вкотре закликаю: не допомагайте ворогу», – сказав Ілля Божко.
Під час брифінгу він наголосив, що Україна ні за яких обставин не буде мститися військовополоненим. Наша держава завжди дотримується міжнародного права. Це одна з основних речей, якими ми відрізняємося від держави-терориста, підкреслив прес-офіцер.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-18_13-03-17-1-768x461.jpg)
Шалено гаряче не тільки людям: як допомогти котам у спеку
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-21_20-04-29-2-e1721654010247-768x737.jpg)
Майже кожного дня у пожежах заживо гинуть дикі тварини
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)
В Музеї історії міста Кам’янське відбулася публічна розмова «Як мене (не) колонізували»
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/screenshot_3-3-768x538.png)
У Київському національному університеті відновлять вивчення білоруської мови
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2222-768x449.webp)