![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/skoraya.jpg)
Кам’янська родина отруїлася чадним газом
Другого грудня о 18:55 до Центральної обласної диспетчерської «103» надійшов виклик від чоловіка про незрозумілий стан у них з дружиною з однаковими симптомами, які виникли раптово:
- головний біль,
- запаморочення,
- слабкість,
- тремор в тілі.
На виклик виїхала бригада Кам’янської швидкої медичної допомоги. Про цей випадок повідомила на своїй ФБ-сторінці завідувачка Кам’янської станції ЕМД Лариса Биданцева.
На місці виявилось, що сім’я включила газову колонку і через годину з’явились скарги, а у жінки була навіть втрата свідомості. Фельдшер одразу зрозуміла, що це отруєння чадним газом, обстежила та негайно розпочала надавати екстрену медичну допомогу на місці й під час транспортування до Кам’янської лікарні швидкої медичної допомоги.
По прибуттю до стаціонару стан постраждалих дещо поліпшився, але залишався середньої важкості. Бригада «швидкої» спрацювала швидко і якісно, врятувавши життя кам’янській родині.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/yaitpatatat-768x423.jpg)
У Дніпрі затримали двох підозрюваних у вбивстві громадського активіста
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/142673-768x508.jpg)
В Україні замінять банкноти 500 гривень: чи можна буде розрахуватися старими купюрами
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452413511_891595293007302_2918750404800744723_n-768x576.jpg)
У центральній бібліотеці Кам’янського відкриють хаб цифрової освіти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_07-05-15-2.jpg)