![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2023/08/try-11-scaled.jpg)
Кам’янські тріатлоністи привезли 5 медалей з відкритої першості Жовтих Вод
У чемпіонаті, який проходив минулими вихідними, крім господарів, виступали понад 70 спортсменів з Дніпра, Запоріжжя, Кропивницького, Кривого Рога і Кам’янського.
За медалі та призи учасники змагалися на плавальному – 700 м, велосипедному 15 км та біговому – 4 км етапах. Нашу команду представляли четверо вихованців Кам`янської ДЮСШ № 5.
Їм вдалося подолали всі етапи першості із гарними результатами і вибороти п`ять призових місць. Серед чоловіків, жінок, юніорів наші тріатлоністи завоювали три золотих медалі, а також по одній срібній і бронзовій нагороді.
«Господарі знайшли шпаринку в щільному графіку погодних негараздів у вигляді проливних дощів і на вищому рівні провели першість, – підкреслив тренер команди Юрій Макогонов. – Серед наших спортсменів відзначилися нагородами Гліб Плохоцький, Христина Білоусова та Костянтин Лазаренко. Женя Коркодим вперше подолав спринтерську дистанцію крос-триатлону, що є теж неабияким здобутком для спортсмена з річним стажем підготовки з нуля.
Крім того, організатори окремо відзначили переможців плавального етапу серед жінок і чоловіків: ними теж стали вихованці Кам’янської ДЮСШ № 5 Христина Білоусова та Гліб Плохоцький».
Ось як розподілилися місця серед кам’янчан:
Золоті медалі
- Плохоцький Гліб (юніори)
- Білоусова Христина (жінки 18-35 років)
- Білоусова Христина (абсолют жінки)
Срібло
Лазаренко Костянтин (юніори)
Бронзова нагорода
Плохоцький Гліб (абсолют чоловіки)
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452932025_878343474325638_9214104007114206940_n-768x512.jpg)
Інвентар, який вже ніхто не використає: у Лондоні відкрили інсталяцію в пам’ять про загиблих українських спортсменів
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/rysunok1.jpg)
Містика поряд: гайда до Таромського кар’єру
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/o_1e909n32018ci3hgimi11735ci1k-768x432.jpg)
23 липня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/flag_of_the_romani_people.svg_-768x513.png)
На Дніпропетровщині презентували план підтримки ромської спільноти
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/zag-1-768x426.png)