![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/1-14.jpg)
Міжнародний день кави: як кава об’єднує кам’янчан
Сьогодні ми святкуємо один із Міжнародних днів кави – особливу подію для любителів цього популярного напою. Вперше свято було відзначене 1 жовтня 2015 року в Мілані за ініціативи Міжнародної організації кави. 17 квітня також є особливим днем, оскільки саме в цей день італієць Ачиль Гаджия отримав патент на створення кавоварок. Ці дві дати об’єднують людей по всьому світу у любові до кави.
Кава як частина життя
Кава – це більше, ніж просто напій. Це історія, культура та традиції, які поширюються світом. В Україні перша кав’ярня з’явилася в Кам’янець-Подільському у 1672 році, а потім у Львові відкрили кав’ярню «Під синьою фляжкою». Сьогодні українці споживають каву вдома (60%), у кав’ярнях та ресторанах (25%), а також на роботі чи на вулиці (15%).
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-13.jpg)
Кам’янське: святкування дня кави
Кав’ярні Кам’янського також долучаються до святкування Міжнародного дня кави. У місті є безліч місць, де можна насолодитися смачною кавою, у кожної кав’ярні свої індивідуальні пропозиції.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-12.jpg)
Одна з місцевих кав’ярень пропонує 12 сортів кави. В меню присутні як українські, так і італійські сорти для задоволення різних смаків клієнтів. Асортимент кави залежить від сезону, усі напої випробовують на собі – куштують, вдосконалюють.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/4-12.jpg)
Секрети бариста
Марія, бариста у одній із кав’ярень Кам’янського, розповідає, що найпопулярнішим напоєм серед відвідувачів є латте. Вона поділилася секретом приготування особливо смачної кави:
«Головний секрет – це любов до своєї справи та гарний настрій. Ми експериментуємо з різними сортами, методами приготування та поєднаннями інгредієнтів, щоб створити досконалий напій».
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-17_16-29-44.jpg)
Натхнення та єднання
Міжнародний день кави – це свято, яке об’єднує людей та надихає їх. Завдяки каві вони можуть обмінюватися досвідом та враженнями, знаходячи нові улюблені смаки та способи приготування.
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/04/6-4-e1713360717202.jpg)
Сьогодні власники та працівники кав’ярень Кам’янського вітають всіх зі святом, нагадуючи, що кава – це більше, ніж напій, це частина нашого життя та настрою на весь день.
Більше про святкування дня кави у Кам’янському дивіться у повному випуску.
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/5255711064929196965-768x576.jpg)
Портфель безпеки для наших героїв
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-23_07-05-15-2.jpg)
Увага розшук: у Кам’янському зникла 15-річна дівчина (Оновлено)
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/628c911204790-768x512.jpg)
Поблизу українських кордонів шириться чума жуйних тварин
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/z31164224ampatak-nozownika-w-parku-brodnowskim-768x512.jpg)
У Польщі узбек напав на українців: двоє підлітків отримали важкі ножові поранення
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/452711829_483569127698120_6855332745088671096_n-768x530.jpg)