У Кам’янському виявляють порушників карантинних норм

28 Жовтня, 2021

З 18 жовтня, коли Дніпропетровщина перейшла до «червоної» зони епіднебезпеки, правоохоронці перевірили майже 4 тисячі об’єктів. Це торгові центри, магазини, заклади харчування, а також фітнес-клуби та інші установи, які передбачають велике скупчення людей.

 

Серед порушень, переважна більшість – відсутність маски. Також, майже з півсотні протоколів складено на перевізників, які брали у салони пасажирів стоячи. Трапилася під час перевірок і людина, яка без сертифікату вакцинації та негативного ПЛР-тесту їхала у міжобласному транспорті.

У Кам’янському, від початку посиленого карнтину, проведено 347 перевірок і складено понад 200 протоколів за порушення карантинних обмежень, повідомили у міському районному управлінн поліції.

У поліції нагадують, що порушників карантинних норм чекають штрафні санкції відповідно до ч. 1 ст. 44-3. Зокрема, для фізичних осіб – від 17 до 34 тисяч гривень, для посадових осіб  – від 34 до 170 тисяч гривень. За порушення маскового режиму порушник має сплатити штраф від 170 до 255 гривень.

 

Читайте також: У Кам’янському посилюють карантинні перевірки

 

Новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram