На Дніпропетровщині судитимуть 13 працівників комунальної лікарні, які надавали медичні послуги неіснуючим пацієнтам

14 Вересня, 2023

Директорка медзакладу, залучивши начальника управління, завідувачів відділень та лікарів, розробила схему незаконного заволодіння бюджетними коштами.

Вони вносили до відповідних баз інформацію про надання медичних послуг неіснуючим пацієнтам. Надалі звіти надсилалися до Національної служби здоров’я України та були підставою для перерахування і виплати їм заробітної плати.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 13 працівників комунальної лікарні області.

Їм інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, створення та участь у злочинній організації, незаконне придбання, несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинені особами, які мають право доступу до неї (ч. 3, 4, 5 ст. 191, ч.  2 ст. 209, ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 362 КК України).

В ході проведеної судово-економічної експертизи було встановлено, що упродовж 2021-2022 років на рахунки медустанови безпідставно було перераховано близько 1 млн грн за фіктивних 623 пацієнтів.

За клопотанням прокурора судом накладено арешт на нерухоме майно обвинувачених.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram