+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.616

П’ятниця, 2 Червня 2023 01:06:36
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.616

новини на пульсі:

Націоналізація російських активів

11 Травня, 2022

Сьогодні стало відомо про затвердження Кабінетом Міністрів документа, згідно з яким російські активи на території України перейдуть у володіння держави. Активи направлять на посилення армії, підтримку людей, постраждалих від війни, та відновлення України. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Російські активи перейдуть у власність Державного підприємства «Національний інвестиційний фонд», що, своєю чергою, координується Кабміном.

Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України

 

“І Президент, і Уряд неодноразово казали, що Росія має заплатити за те, що вона зруйнувала в Україні.

Продовжуємо роботу з нашими партнерами, аби російські активи в інших державах також були конфісковані й передані на відновлення нашої країни”, – завершив свій допис глава Уряду.

“Націнвестфонд” було створено у квітні 2021 року. Його очолює екс-міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Нагадаємо, що Милованов свого часу був замішаний у низці скандалів, у тому числі й з екс-прем’єром Олексієм Гончаруком у 2020 році. На плівках, які потрапили в Мережу, Гончарук зізнається, що він “повний профан” в економіці, в той час, як інші міністри (зокрема й Милованов) допомагають йому розробити “правдиву” стратегію введення президента Зеленського в оману. Пізніше Тимофій Милованов намагався виправдовувати тодішнього прем’єра.

 

Націоналізація відбудеться згідно з чинним законодавством. Ще в березні Верховна Рада ухвалила закон про правомірність примусового вилучення російського майна без будь-якої компенсації на підставі рішення РНБО.

“Такі рішучі дії з боку України обумовлені агресивною війною, яку розпочала РФ проти нашої держави. Держпідприємство «Націнвестфонд» керуватиме вилученими активами, поки держава не визначить, як розпорядитися ними у майбутньому”, – йдеться в прес-релізі Міністерства економіки України.

 

Видання “Ліга.нет” оприлюднило ключові російські активи, що можуть бути конфісковані. Серед них є як приватні підприємства та компанії, так і власність Уряду РФ (що власність Уряду РФ робила на території України після 2014 року, історія замовчує). Загалом під націоналізацію підпадає 21 компанія.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин