+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Неділя, 4 Червня 2023 12:06:55
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

Оновлена амбулаторія відкрилася на лівобережжі Кам’янського

20 Травня, 2023
У Всесвітній День сімейного лікаря, який відзначався 19 травня, на Лівобережжі після капітального ремонту відкрили амбулаторію №5 загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №1.

За кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина, через німецький Банк Розвитку KfW модернізовано третій поверх будівлі з підвищенням енергоефективності. Проведено повний ремонт внутрішніх приміщень та кабінетів щеплень, замінено вікна та двері, проведено монтаж стелі, заміну підлоги, створено необхідні умови для людей з обмеженими можливостями, модернізовано систему електропостачання. За кошти міського бюджету закуплено нові меблі, бактерицидні лампи, медичне та комп’ютерне обладнання, виконано заміну магістральних труб теплопостачання та інше.

«Дякую Уряду Німеччини та Українському фонду соціальних інвестицій за те, що підтримують наше місто. Ми співпрацюємо з 2015 року, і це вже третій наш спільно реалізований проєкт у Кам’янському. Є напрацювання й на майбутнє.

Впевнений, що результатом нашої співпраці будуть задоволені як лікарі, так і відвідувачі. Вітаю всіх сімейних лікарів нашого міста з професійним святом! 

Працюємо заради Перемоги!» – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин