• UA
 • RU
 • Посвяткували і досить: польські фермери відновили блокування кордонів

  02 Квітня, 2024

  28 березня протестувальники на пункті пропуску «Угринів-Долгобичув» тимчасово завершили блокування руху вантажівок. Пропуск ваговозів мав тривати до 2 квітня. Таке рішення було прийнято через святкування поляками католицького Великодня.

  Сьогодні близько 09:00 на території Польщі перед пунктом пропуску «Угринів-Долгобичув» поновилося блокування руху для вантажівок. У зв’язку з цим ускладнення руху можливе як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

  Актуальні вимоги польських аграріїв стосуються невдоволення аграрною та «зеленою» політикою ЄС.

  Просимо водіїв та перевізників врахувати інформацію під час міжнародних перевезень.

  Нагадаємо, що 28 березня, у Варшаві відбулися консультації урядів України та Польщі. Українську делегацію очолював прем’єр Денис Шмигаль, а польську сторону – прем’єр Дональд Туск.

  Прем’єр Денис Шмигаль зазначив, що план урядів України та Польщі для розблокування кордону виконується, хоч не так швидко, як хотілося б.

  «Але однозначно маємо позитивні тенденції та позитивну динаміку. Цю динаміку важливо зберегти і рухатися далі», — наголосив Шмигаль.

  За підсумками зустрічі посадовців України та Польщі сторони підписали спільну заяву. Вони підтвердили, що заходи з лібералізації торгівлі повинні бути сформовані так, щоб мати позитивний вплив на економіку Польщі, інших членів ЄС, а також України, і водночас не дестабілізувати ринки країн. Спільно розроблені механізми повинні контролювати стабільність торгівлі з огляду на зміну безпекової ситуації в Україні.

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити