• UA
 • RU
 • Повістка залишена у дверях: чи має вона юридичну силу та як реагувати кам’янчанам

  23 Листопада, 2023

  Українське законодавство чітко визначає процедуру вручення повістки особі, яку викликають до військомату чи іншого органу.

  За словами адвоката та юриста Ростислава Кравця в інтерв’ю журналістам «Факти», повістка повинна бути вручена особисто, а сама особа обов’язково повинна підписатися про отримання. Без цього підпису, документ не набуває юридичної сили. Таким чином, якщо у вас є лише повідомлення на дверях без вашого підпису, ви можете ігнорувати його, це не матиме правових наслідків.

  Однак, важливо зауважити, що представники територіальних військкоматів повинні чекати особу і особисто вручити їй повістку. Залишення повістки у дверях або інше відхилення від стандартної процедури може бути порушенням правил, в такому випадку слід звертатися до фахівців з правової сфери для консультацій.

  «Особа, яку вони викликають до військкомату, може не з’явитися, і ніяких правових наслідків для неї не буде. Представники ТЦК мали дочекатися людину й особисто вручити їй повістку. Прикріплення документа на двері (навіть якщо є фотодоказ) — це відхилення від загальних правил», – зазначив фахівець.

  Варто підкреслити, що реагувати на повістку, яка не була вручена особисто і не має вашого підпису, індивідуальна справа кожного. Однак, у випадку будь-яких сумнівів чи непорозумінь, краще звернутися до фахівців, щоб отримати конкретні поради відносно вашої ситуації.

  Читайте також: Кам’янчанам розповіли про повістки, їх види та відповідальність за відмову отримувати

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити

  McDonald’s у Кам’янському бути

  Про це повідомив Кам’янський міський голова. “Шановні мешканці міста! Отримую звернення з приводу незадовільного стану...

  22 квітня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  22 квітня в Україні День Матері-Землі. У вірян вшановують пам’ять преподобного Феодора Секіота. Іменини святкують...

  Великдень з екзотичними нотками: рецепт ароматної апельсинової паски

  Щороку ми всі з нетерпінням чекаємо на свято Святого Великодня. Цього дня багато родин збираються...

  24 квітня, який сьогодні день, яке церковне свято, чого не можна робити

  24 квітня в Україні ветеринарного лікаря. У вірян вшановують пам’ять великомученика Юрія Переможця. Іменини святкують...

  Якою буде погода у Кам’янському у найближчі дні

  «До  України знову прийшов черговий хвацький циклон, який зумовить практично повсюди дощі, почасти навіть сильні....