• UA
 • RU
 • “Рускіє, назад!” – ЗСУ відправляють окупантів додому, якомога далі від Харкова

  12 Травня, 2022

  Хтось додому, хтось на концерт Кобзона. Британська розвідка повідомила про успіхи ЗСУ на північ від Харкова. Повідомляється, що українська армія відбила ворога до кордону з РФ, армія окупанта зазнає великих втрат.

  Тепер росіяни, ймовірно, розгорнуть на східному березі річки Сіверський Донець заслін для захисту західного флангу основних сил РФ та шляхів постачання для операцій у районі Ізюму.

  “Виведення російських військ із Харківської області є мовчазним визнанням нездатності Росії захопити ключові українські міста, де очікувався обмежений опір населення”, – повідомляє розвідка Британії.

   

  Своєю чергою, Генеральний штаб ЗСУ в каналах зв’язку з громадськістю ще вчора повідомив про черговий населений пункт, визволений від рашистів:

  На Харківському напрямку противник наступальних дій не проводив. Підрозділи окупантів перейшли до оборони з метою уповільнення темпу наступу наших військ. В ході успішних дій підрозділів Збройних Сил України звільнено населений пункт Питомник Харківської області”.

  Генеральний штаб також повідомляє про значні втрати та деморалізацію в лавах ворога.

  “Противник дезорганізований та деморалізований. За наявною інформацією, військовослужбовцям окремих підрозділів збройних сил російської федерації, що виконують завдання на території України, повідомили про неможливість проведення ротації до кінця терміну проведення так званої “спеціальної операції”.

  Загальні втрати серед особового складу ворога станом на 12.05.2022 становлять приблизно 26650 осіб

   

  Віримо в ЗСУ! Україна обов’язково переможе!

   

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

  Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube Facebook Instagram Telegram

  Це може вас зацікавити