![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2022/02/ukrittya.jpg)
Скільки захисних споруд налічується в Кам’янському?
21 лютого під головуванням Кам’янського міського голови Андрія Білоусова пройшла чергова нарада щодо сховищ та захисних споруд, які можуть бути використані мешканцями у разі надзвичайної ситуації.
Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Володимир Байдуж зазначив, що у Кам’янському 197 укриттів, 102 з них перебувають у комунальній власності. 95 захисних споруд розташовані на території підприємств міста. За дорученням міського голови захисні споруди комунальної власності приводять у належний стан, перевіряють систему вентиляції, світло та інші комунікації. Керівникам підприємств заздалегідь направили звернення щодо перевірки захисних споруд на території та приведення їх у належний стан.
У разі необхідності, окрім захисних споруд, як тимчасові укриття можуть бути використані підвали у багатоквартирних житлових будинках. Їх загальна кількість – 1218. Також за призначенням можуть бути використані захисні споруди закладів освіти, охорони здоров’я та спорту.
Володимир Байдуж наголосив, що місткість і кількість захисних споруд та тимчасових укриттів повною мірою забезпечить потребу населення. Мешканці приватного сектору повинні самі підготувати підвали у власних помешканнях.
Разом з тим, у місті діє система масового оповіщення для своєчасного доведення інформації про виникнення надзвичайних ситуацій. На модернізацію системи масового оповіщення та поліпшення стану укриттів і захисних споруд на найближчому засіданні міської ради буде виділено 12 млн гривень.
Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram
Це може вас зацікавити
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/kartynka-kametst-768x514.jpg)
Вітаємо колектив Каметсталі з Днем металурга та гірника України!
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/628c911204790-768x512.jpg)
Поблизу українських кордонів шириться чума жуйних тварин
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/image-3-768x432.jpg)
Гречка стане дорожчою: невтішні прогнози зростання цін
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/invalid_22-768x402.jpg)
Кам’янські роботодавці можуть отримати компенсацію за працевлаштування людей з інвалідністю
![](https://mis.dp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-25_07-34-06-2-768x512.jpg)